Nekoliko riječi o nama

Osvrt korisnika stranice na naš rad i uspjehe

Kuglački klub Vrbovsko je osnovan 90-ih godina gašenjem muškog kuglačkog kluba i stvaranjem ženskog. Sve do danas, bez prekida natječe u ligaškim natjecanjima. Trenutno ekipa nastupa u 2.HKL Zapad-Jug.

Za napomenuti je da je već u svojoj prvoj ligaškoj sezoni kuglačka ekipa KK Vrbovskog postigla odlične rezultate.

Odigravanje domaćih službenih i svih ostalih utakmica kluba odvija se na kuglani "Lovački dom" u Vrbovskom, gdje se prema određenim terminima održavaju svi treninzi kuglanja.

Djelatnosti kluba

Redoviti, programirani i optimalni treninzi, rad sa podmlatkom, kadetskim, juniorskim i seniorskim kategorijama, sudjelovanje i organiziranje prijateljskih i promidžbenih natjecanja, sudjelovanje u djelatnosti Županijskog kuglačkog saveza i kuglačkog saveza RH i školovanje kadrova i drugo utvrđeno u članku 15. Statuta Udruge.

Naš tim

Mirjana Reljić