Nakon iznimno uspješne sezone kuglačice KK "Vrbovsko" idu u borbu za ulazak u 1. HKLZ za žene

Izvor: Kuglački klub Vrbovsko

Datum: 24.03.2017

Danas s početkom u 13 sati na kuglani u Vrbovskom kuglačice KK „Vrbovsko“  idu u borbu za ulazak u 1. hrvatsku kuglačku ligu Zapad za žene. Nakon iznimno uspješne kuglačke sezone 2016/2017  2. hrvatske kuglačke lige Zapad za žene kuglačice vrbovščanskog kluba  osvojile su 1. mjesto i sada kreću u play off za ulazak u 1. ligu. Vrbovsko će ugostiti prvu od četiri utakmice doigravanja u kojoj će se boriti tri ekipe KK Vrbovsko, KK Osijek 97 i KK ENDI-Tekstilac iz Zagreba. Kuglačice iz Vrbovskog igraju utakmicu protiv ekipe iz Osijeka te i ovim putem pozivaju navijaće da dođu u što većem broju i bodre ih u njihovoj borbi za 1. ligu. U klubu s velikim ponosom ističu da se na kraju ove kuglačke sezone mogu pohvaliti i da u svojim redovima imaju i najbolju igračicu lige Višnju Širola te dvije igračice među prvih deset Mariju Paušić (na 6 mjestu) i Aleksandru Vučković (na 7 mjestu). Uz play off za ulazak u 1. Hrvatsku kuglačku ligu za žene, kuglačice KK Vrbovsko nastavljaju i sa natjecanjem u kupu gdje su kao pobjednice kupa Županije Primorsko-Goranske i osvojenim 2. mjestom u kupu za seniorke regije zapad izborile pravo nastupa u završnici hrvatskog kupa.